Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uludağ Yılbaşı’na hazır

24 Aralık, 2012 | 11:52

Uludağ Yılbaşı'na hazır Uludağ’da yılbaşı hazırlıkları tamamlandı / Turizm haberleri

Otellerin hazırladığı paket programlar ortalama günlük kişi başına 250 ile 500 lira arasında satışa sunuluyor. Uludağ’da yılbaşı öncesi otellerin doluluk oranları ise yüzde 100’ü buldu. Uludağ’da yılbaşı geçirmek isteyenlerin çoğunluğunu yerli turist oluşturuyor.

Yılbaşına bir hafta kala Uludağ’da otelciler hazırlıkları tamamladı. Zirve, 22 otel 7 bin yatakla yılbaşını zirvede geçirmek isteyenleri ağırlayacak. Geçtiğimiz yıllarda Rus turistlerin akınına uğrayan Uludağ, bu yıl yılbaşı öncesi yerli turistlerin tercihi oldu.

Uludağ’da yeni yıla girmek, standart odalarda kişi başı her şey dahil 250 ile 500 liraya mal olacak.

Güney Marmara Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (GÜMTOB) Başkanı Haluk Beceren de yeni yılda otellerin yüzde yüz dolu olduğunu vurguladı.

Yılbaşı tatili için Uludağ’a genelde yerli turistlerin geleceğinin altını çizen Beceren, “Uludağ’da 22 işletme ve 7 bin yatakla yeni yıla hazırız. Bu yıl ağırlıklı olarak yerli turistleri misafir edeceğiz. Yabancı turistler dini bayramları nedeniyle yılbaşından sonra gelecek.” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Güney Marmara Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği, Uludağ, Uludağ Yılbaşı, Uludağ Yılbaşı haberleri, Uludağ Yılbaşı tatili, Uludağ yılbaşı ünlüler, Yılbaşı,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları