Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uludağ Yılbaşı’na hazır

24 Aralık, 2012 | 11:52

Uludağ Yılbaşı'na hazır Uludağ’da yılbaşı hazırlıkları tamamlandı / Turizm haberleri

Otellerin hazırladığı paket programlar ortalama günlük kişi başına 250 ile 500 lira arasında satışa sunuluyor. Uludağ’da yılbaşı öncesi otellerin doluluk oranları ise yüzde 100’ü buldu. Uludağ’da yılbaşı geçirmek isteyenlerin çoğunluğunu yerli turist oluşturuyor.

Yılbaşına bir hafta kala Uludağ’da otelciler hazırlıkları tamamladı. Zirve, 22 otel 7 bin yatakla yılbaşını zirvede geçirmek isteyenleri ağırlayacak. Geçtiğimiz yıllarda Rus turistlerin akınına uğrayan Uludağ, bu yıl yılbaşı öncesi yerli turistlerin tercihi oldu.

Uludağ’da yeni yıla girmek, standart odalarda kişi başı her şey dahil 250 ile 500 liraya mal olacak.

Güney Marmara Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (GÜMTOB) Başkanı Haluk Beceren de yeni yılda otellerin yüzde yüz dolu olduğunu vurguladı.

Yılbaşı tatili için Uludağ’a genelde yerli turistlerin geleceğinin altını çizen Beceren, “Uludağ’da 22 işletme ve 7 bin yatakla yeni yıla hazırız. Bu yıl ağırlıklı olarak yerli turistleri misafir edeceğiz. Yabancı turistler dini bayramları nedeniyle yılbaşından sonra gelecek.” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Güney Marmara Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği, Uludağ, Uludağ Yılbaşı, Uludağ Yılbaşı haberleri, Uludağ Yılbaşı tatili, Uludağ yılbaşı ünlüler, Yılbaşı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları