Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uludağ’da sömestr yoğunluğu

27 Ocak, 2016 | 09:30

Uludağ Türkiye’nin önemli kış turizmi merkezlerinden Uludağ’da sömestr yoğunluğu yaşanıyor. Uludağ kayak merkezinde kar kalınlığı 2 metrenin üzerine çıktı.

Kış turizminin önemli merkezlerinden Uludağ’da kar kalınlığı 2 metreyi aştı. Sömestr tatili nedeniyle otellerdeki doluluk oranını Uludağ’da yüzde 100’e ulaşırken hava sıcaklığı ise gece saatlerinde eksi 16 dereceye kadar düştü. Sömestre tatili için Uludağ’da bulunan tatilciler, Uludağ Kayak Merkezinde kar kalınlığının 2.10 metre seviyesine ulaşmasını sevinçle karşıladı.

Bir diğer önemli kayak merkezi Kartalkaya’da ise kar kalınlığı 225 santimetreye ulaşarak, bugün itibariyle merkezler arasında ölçülen en yüksek kar seviyesi olarak kayıtlara geçti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kartalkaya, Kartalkaya Kayak Merkezi, Kış Turizmi, Sömestr, Sömestr tatili, Uludağ, Uludağ Bursa, Uludağ Kayak Merkezi, Uludağ Sömestr,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları