Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uludağ, sezonu açtı

14 Aralık, 2012 | 12:04

Uludağ, sezonu açtı Türkiye’nin önde gelen kış turizm merkezlerinden Uludağ,sezonu açtı.

Uludağ otellerinde yeni yıl hazırlıkları devam ediyor. Zirveye akın eden tatilciler ise gün boyu kayak yapmanın tadını çıkarıyor.

Kar kalınlığı 85 santimetreye ulaşan Uludağ,kayak severleri konuk etmeye başlarken, bir yandan da pistler, özel makinelerle kayak yapmaya hazır hale getiriliyor.

Yılbaşı için rezervasyon almaya başlayan oteller yeni yıl paket programlarını hazırladı.

Tatilciler, kar yağışının erken gelmesini fırsat bilerek sezonu erken açtıklarını ifade ettiler. Uludağ’ın her yıl güzel olduğunu belirten kayak severler, havanın güneşli olmasının da kendilerini daha fazla keyiflendirdiğini kaydetti.

ÜNLÜ İSİMLER ULUDAĞ’A AKIN EDECEK

Yeni yılla birlikte ünlü sanatçılar da adeta Uludağ’da akın edecek. Düzenlenecek çeşitli organizasyonlarda oteller ünlü isimleri ağırlayacak. Uludağ’a gelecek ünlü isimler arasında Serdar Ortaç, Kenan Doğulu, Hadise, Demet Akalın, Hande Yener, Gülşen, Murat Dalkılıç yer alacak.

Bu arada, meteoroloji yetkililerinden alınan bilgiye göre, hava sıcaklığının eksi 10 dereceye kadar gerilediği zirvede, kar kalınlığı 85 santimetre oldu. Yağış hafta sonuna kadar yoğun şekilde devam edecek. Yılbaşı gecesi de Uludağ’a kar yağacağı tahmin ediliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Demet Akalın, Gülşen, Hadise, Hande Yener, Kenan Doğulu, Murat Dalkılıç, Serdar Ortaç, Uludağ, Uludağ Bursa, Uludağ Kayak, Uludağ kayak otelleri, Uludağ Otelleri, Uludağ sezon, Uludağ Yılbaşı, Uludağ yılbaşı ünlüler, Uludağ' Kayak tatili, Yılbaşı ünlüler, yılbaşında uludağ,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları