Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uludağ otelleri umutlu

03 Kasım, 2009 | 17:22
Uludağ

Uludağ Otelleri

Türkiye’nin en önemli kayak merkezi Uludağ’da yılın ilk karının erken yağması ve kar kalınlığının 50 santimetreyi aşması nedeniyle Uludağ otelleri yeni sezondan umutlu.

Normalde Aralık ayının en erken ortasında başlayan sezonun yoğun yağışla birlikte Kasım sonu veya en geç Aralık’ın ilk haftasında başlayacak olması Uludağ otelleri ve diğer işletmecileri sevindirdi.

Son yıllarda sadece yerli turistlerin değil Avrupa’nın birçok ülkesinden kayakseverlerin gözdesi haline gelen Uludağ’da işletmeciler sezonun erken başlayacak olmasının ekonomik krizin etkilerini de azaltabileceğini belirtti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bursa Uludağ, Kayak Merkezleri, Kış Merkezleri, Kış Turizmi, Uludağ, Uludağ İlk Kar, Uludağ kar kalınlığı, Uludağ Kayak, Uludağ Kayak Merkezi, Uludağ Otelleri, Uludağ Turizm, Uludağ Turları, Uludağ’daki kar kalınlığı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları