Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uludağ otelleri doldu

25 Ocak, 2010 | 09:46

Uludağ otelleri doldu Uludağ Otelleri doldu

Sömestr tatili için en çok tercih edilen yerlerin başında Uludağ geliyor.

Sömestre tatilini evlerinden uzakta değerlendirmek isteyenler, en büyük ilgiyi kayak merkezlerine gösterirken, kayak merkezleri arasında en pahallısı olarak bilinen Uludağ’da yer bulunamıyor.

Tur operatörleri, bu yıl sömestre tatili için gerçekleşen rezervasyonlardan memnun olduklarını belirterek, özellikle kayak merkezlerinde neredeyse tüm otellerin dolduğunu, ekonomik krize ve karın geç düşmesine rağmen geçen yılın rakamlarını yakaladıklarını ifade ediyor.

Seyahat acenteleri yurtiçinde rezervasyonların devam ettiğini, ancak tesislerde yer bulmanın zorlaştığını belirtti.

Sömestr tatilini yurtiçinde geçirmek isteyenlerin ağırlıklı talebi, Uludağ, Kartalkaya, Kartepe, Ilgaz, Erciyes, Palandöken, Davraz ve Sarıkamış gibi kayak merkezlerine oldu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bursa Uludağ Otelleri, Davraz, Erciyes, Ilgaz, Kartalkaya, Kartepe, Palandöken, Uludağ, Uludağ otel, Uludağ Otelleri, Uludağ otelleri Rezervasyon, Uludağ otelleri Fiyatları, Uludağ otelleri Haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları