Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uludağ kayak için hazır

21 Aralık, 2009 | 13:17

Uludağ Uludağ Meteoroloji İstasyonu yetkilileri oteller bölgesinde kar kalınlığının 60 santimetreyi bulduğunu açıklarken işletmeciler amatör kayak yapmak için pistlerin hazır olduğunu bildirdi.

Grand Yazıcı Otel Genel Müdürü Ceyhan Kapalı, yılbaşı için hazırlıkları tamamladıklarını belirterek, yeni sezondan oldukça umutlu olduklarını söyledi.

Kar seviyesinin biraz daha artmasını beklediklerini ifade eden Kapalı, ”Profesyonel pistlerin açılması için yeterince kar yağması lazım. Önümüzdeki günlerde kar yağışı bekliyoruz. Yılbaşı için rezervasyonlarımız 15 gün öncesinden başladı. 1-2 güne kadar rezervasyonları kapatacağız. Bu yıl daha fazla yoğunluk bekliyoruz” diye konuştu.

Kar seviyesinin yükselmesinin ardından Uludağ, misafirlerini ağırlamaya başladı. Hafta sonu tatilini fırsat bilen günü birlik tatilciler, Uludağ’a yoğun ilgi gösterdi. Telesiyejlerin açık olduğu Uludağ’da acemi kayakçılar karın keyfini çıkardı. Profesyonel pistlerin de yakında açılmasının beklendiği bildirildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ceyhan Kapalı, Grand Yazıcı Otel, Kayak Merkezleri, Kayak Turizm, Kış Merkezleri, Kış Turizmi, Turizm Haberleri, Türkiye Kayak Merkezleri, Uludağ, Uludağ Ali Ağaoğlu, Uludağ Haberleri, Uludağ İlk Kar, Uludağ kar kalınlığı, Uludağ Kayak, Uludağ Kayak Merkezi, Uludağ Kayak Pistleri, Uludağ Otelleri, Uludağ Pistleri, Uludağ Telesiyej, uludağ telesiyejleri, Uludağ Turizm, Uludağ Turları, Uludağ’da ilk kar, Uludağ’daki kar kalınlığı,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları