Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uludağ’da kar yağışı yoğunlaştı

18 Aralık, 2009 | 13:09

Uludağ'da kar yağışı Soğuk ve yağışlı havanın etkisini gösterdiği şu günlerde Uludağ’da yoğun bir kar yağışı başladı.

Kış turizminin en önemli merkezlerinden Uludağ’da mevsim normallerinde havanın hakim olduğu ve hafif sisin bulunduğu oteller bölgesinde, hava sıcaklığının eksi 2 derece olduğu bildirildi.

Uludağ Meteoroloji İstasyonu yetkililerinden alınan bilgiye göre, oteller bölgesindeki kar kalınlığı sabah saatlerinde 26 santimetre olarak ölçüldü.

Meteorolojiden alınan bilgiye göre yoğun kar yağışının haftasonu da devam etmesi bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ali Ağaoğlu, Kayak Merkezleri, Kayak Turizm, Kış Merkezleri, Kış Turizmi, Turizm Haberleri, Türkiye Kayak Merkezleri, Uludağ, Uludağ Ali Ağaoğlu, Uludağ Haberleri, Uludağ İlk Kar, Uludağ kar kalınlığı, Uludağ Kayak, Uludağ Kayak Merkezi, Uludağ Kayak Pistleri, Uludağ Otelleri, Uludağ Pistleri, Uludağ Telesiyej, uludağ telesiyejleri, Uludağ Turizm, Uludağ Turları, Uludağ’da ilk kar, Uludağ’daki kar kalınlığı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları