Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uludağ’da kar yağışı ve yoğun sis hakim

29 Aralık, 2010 | 19:08

Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden Uludağ’da yağış ve yoğun sis hakim.

Uludağ Meteoroloji İstasyonu yetkililerinden alınan bilgiye göre, Uludağ oteller bölgesinde kar kalınlığı 40 santimetre olarak ölçüldü. Bir ara 60 santimetreye kadar çıkan kar kalınlığı, havanın ısınması ile 40 santimetreye kadar düştü.

Dünden beri devam eden kar yağışı ile birlikte hava sıcaklığının eksi 1 dereceye kadar düştüğü Uludağ’da, yarından itibaren açık bir havanın hakim olacağı tahmin ediliyor. Bugün aralıklarla devam eden yağışlardan dolayı yaşanan yoğun sisten sebebiyle görüş mesafesi yer yer 100 metreye kadar düşüyor.
Uludağ’da gün içinde aralıklarla yağış beklenirken, özellikle akşama doğru kar geçişinin etkili olacağı kaydedildi. Yağışın yarından itibaren yerini soğuk ama açık bir havaya terk edeceği belirtildi. Pazartesi gününe kadar açık bir havanın hakim olacağı Uludağ’da tatilciler soğuk bir havada yeni yıla girecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bursa Uludağ, Bursa Uludağ Kar, Kar, Kar Tatili, Turizm Uludağ, Uludağ Kar, Uludağ kar kalınlığı, Uludağ Sis, Uludağ Turizm,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları