Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uludağ’da kar kalınlığı 25 santimetre

15 Aralık, 2009 | 13:07

Uludağ Türkiye’de kış turizminin en önemli merkezi Uludağ’da kar kalınlığı 25 santimetreye ulaştı.

Önceki gece etkili olan yağışla birlikte oteller bölgesinde kar kalınlığının 25 santimetreye ulaştığı, kar yağışının gece saatlerine kadar hafif olarak aralıklarla devam etmesinin beklendiği bildirildi.

Gündüz sıcaklığının eksi 6 derece olarak ölçüldüğü Uludağ’da kar yağışının mevsim normallerinde olduğu, geçen yıllara göre önemli bir fark olmadığı belirtildi.

Uludağ’daki bazı otellerin işletmecileri, birçok kişinin yılbaşı rezervasyonu için beklediği kar yağışından mutlu olduklarını belirterek, yılbaşı gecesi otellerin tamamen dolacağını tahmin ettiklerini söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bursa, Bursa Uludağ, Kayak Merkezleri, Kış Merkezleri, Kış Turizmi, Uludağ, Uludağ İlk Kar, Uludağ kar kalınlığı, Uludağ Kayak, Uludağ Kayak Merkezi, Uludağ Otelleri, Uludağ Turizm, Uludağ Turları, Uludağ’da ilk kar, Uludağ’daki kar kalınlığı,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları