Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uludağ’ı ısıtan gençlik festivali

17 Ocak, 2014 | 18:24

uludag-genclik-festivali Müzik, eğlence ve kar tutkunlarını Uludağ’da buluşturacak olan “Türkiye’nin en büyük kış ve gençlik festivali ”Avea Whitefest 2014”ün ilk dönemi, 19 Ocak Pazar günü başlıyor.

Türkiye’nin en büyük kış ve gençlik festivali “Avea Whitefest 2014”’ün 19-23 Ocak 2014 tarihleri arasında düzenlenecek ilk dönemi, 19 Ocak Pazar günü başlıyor.

Türkiye’nin en genç ve dinamik operatörü Avea’nın sponsorluğunda düzenlenen Avea Whitefest 2014, 19 Ocak gecesi DJ Suat Ateşdağlı’nın özel performansıyla gençlere merhaba diyecek. 20 Ocak’ta ise pop müziğin beğenilen sesi Bengü hareketli şarkıları ve etkileyici performansıyla festivale katılanlara unutulmaz bir gece yaşatacak.

ULUDAĞ KAYAK OTELLERİ İÇİN TIKLAYIN

Eğlence sektörünün en iddialı isimlerinden Fatih Ürek’in yanı sıra Erdem Kınay & Merve Özbey’in de yer aldığı festivalde alternatif rock müziğin ünlü grubu Duman ise; 22 Ocak’ta gençlerle buluşacak.

3 hafta boyunca doyasıya eğlence…

26-30 Ocak ile 9-13 Şubat tarihlerinde de devam edecek olan festival kapsamında gelecek dönemlerde ise Sıla, Gripin ve Murat Dalkılıç gibi ünlü isimler sahne alacak.

Popüler sanatçıların konserleriyle kış gecelerini ısıtacak Avea Whitefest 2014’te, gün içinde bembeyaz doğanın tadını çıkaran gençleri, gece “After Ski Party” ile kesintisiz bir eğlence bekliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avea Whitefest, Avea Whitefest 2014, Avea Whitefest 2014 bursa, Avea Whitefest uludağ, Bursa gençlik festivali, Uludağ, Uludağ avea festival, Uludağ festival, Uludağ Kayak, Uludağ Otelleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları