Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uludağ beyazlara büründü

08 Ekim, 2010 | 09:56

Uludağ’a yılın ilk karı yağdı. Dün gece başlayan ve aralıklarla devam eden kar yağışıyla zirve beyazlara büründü.

Kar yağışının bugün ve yarın da aralıklarla devam etmesi bekleniyor.

Uludağ Meteoroji Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye göre, hava sıcaklığının -1 derece civarında olduğu ve yoğun sis nedeni ile görüş mesafesinin yer yer 150 metreye düştüğü Uludağ’da dün gece başlayan kar yağışı sabaha kadar devam etti.

Oteller bölgesinde kar kalınlığı 4 santimetreye ulaştı. Yüksek yerlerde daha fazla kar olduğu tahmin ediliyor. Uludağ’a geçen yıl ilk kar 31 Ekim’de düşmüştü.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bursa Uludağ, Turizm Gazetesi, Uludağ, Uludağ Haberleri, Uludağ İlk Kar, Uludağ kar kalınlığı, Uludağ Kar YAğdı, Uludağ Kayak, Uludağ Otelleri, Uludağ Tatili, Uludağ Turizm, Uludağ Turları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları