Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ulubatlı Kültür Evini Ömer Çelik açacak

01 Mart, 2013 | 15:23

Ulubatlı Kültür Evini Bakan Ömer Çelik açacak Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Yüreğir Belediyesi tarafından yapılan Ulubatlı Kültür Evinin açılışını yapacak.

Kültür Evinin açılışından önce TOKİ tarafından yaptırılan 848 sosyal konutun anahtar teslim törenine katılacak olan Bakan Çelik şehrin refah ve ekonomisine katkı sağlayan vergi rekortmenleri ve işadamlarının ödüllerinin verileceği , ’Vergi Rekortmenleri Ödül Töreni’ne katılacak.

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, ilçede zihinsel dönüşüm için büyük önem verilen Kültür Evleri’nin Bakan Çelik tarafından açılacak olmasının kedileri için onur olduğunu söyledi.

Çelikcan, “Kültür ve Turizm Bakanımız Ömer Çelik tecrübesi ve enerjisiyle şehrimizin büyümesine, gelişmesine önemli çok önemli katkı sağlayacaktır. İnsanlarımızın eğitilmesine, meslek sahibi olmasına vesile olan bu kültür evlerimiz birer bilgi yuvalarıdır. Bu bilgi yuvalarımızdan binlerce insanımız faydalanmaktadır. 5 faaliyette olan kültür evimizi, görev süremiz sonuna kadar 10’a çıkarmak istiyoruz.” şeklinde konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kültür Evi, Kültür ve Turizm Bakanı, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Mahmut Çelikcan, Ömer Çelik, TOKİ, Yüreğir Belediye Başkanı, Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları