Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ulric Shannon Kanada Okullarını ziyaret etti

20 Ağustos, 2016 | 11:39

Kanada Okulları Kanada Büyükelçisi John T. Holmes ile Kanada İstanbul Başkonsolosluğu’na atanan Ulric Shannon, İstanbul’da açılan Kanada Okullarını ziyaret etti.

Kanada Büyükelçisi John T. Holmes ile Kanada İstanbul Başkonsolosluğu’na atanan Ulric Shannon, geçtiğimiz yıl Levent ve Çamlıca’da açtığı anaokullarından sonra 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı’nda İstanbul Ulus’ta ilkokulunu açmaya hazırlanan Kanada Okulları’nı ziyaret etti. Kanada İstanbul Başkonsolosluğu’na atanan Ulric Shannon, eğitim alanında dünyanın en başarılı ülkeleri arasında en üst sıralarda yer alan Kanada ile Türkiye arasında eğitim alanındaki işbirliklerinin artarak devam edeceğini söyledi.

Türkiye’ye güvendiklerini ve Türkiye’deki gündemin hızlı bir şekilde normalleştiğini ifade eden Kanada İstanbul Başkonsolosu Ulric Shannon, “Kanadalı şirketler Türkiye’deki yatırımlarına kararlılıkla devam ediyor. Eğitim alanında dünyanın en başarılı ülkeleri arasında en üst sıralarda yer alan Kanada ile Türkiye arasında eğitim alanındaki işbirliklerinin de artarak devam edecek olmasından büyük memnuniyet duyuyoruz. Çok sayıda Kanadalı öğretmen Türkiye’ye geliyor ve gelmeye devam edecek” dedi.

Anaokulundan sonra ilk defa ilkokul açarak Türkiye’ye olan güvenini gösteren Kanada Okulları’nın Türkiye Direktörü Ayşen Karşit ise, okul öncesinden başlayıp lise son sınıfa kadar devam edecek bir eğitim yapısı kurma hedefleri olduğunu söyledi. Karşit, önümüzdeki iki yıl içinde İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakalarında iki okul daha açarak beş okula ulaşmayı planladıklarını anlattı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
John Holmes, Kanada İstanbul Başkonsolosluğu, Kanada Okulları, Ulric Shannon,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Esra Sülen
07 Temmuz, 2018

Kanada okullarının Kanada hükümetiyle program ortaklığı dışında bir ortaklığı bulunmamaktadır. Can-Ada ismini alarak insanları sanki Kanada hükümetinin okuluymuş gibi davranarak yanlış yönlendirmektedir.

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Temmuz 7th, 2018 at 14:30 Esra Sülen mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları