Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ulaştırma Bakanı, Hatay Havaalanı Yeni Terminal binasının inşaatını inceledi

25 Ekim, 2010 | 09:51

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, 2011 Mali Yılı Bütçe görüşmeleri için geldiği Hatay’da yapımı süren Hatay Havaalanı yeni Terminal binası inşaatını inceledi. Yıldırım, daha sonra kentten ayrıldı.

23 Ekim Cuma günü gece yarısından sonra Hatay’a gelen ve sabah saatlerinde 2011 Mali yılı plan bütçe sunum hazırlık çalışmaları için Ulaştırma Bakanlığına bağlı Kara, Deniz, Hava, Demiryolu ile Bilgi ve İletişim Daire Başkanları Antakya Anemon Otel’de bir araya gelen Bakan Yıldırım aynı gün TOFED tarafından düzenlenen Karayolu Yolcu Taşımacılığı 2. Bölge Toplantısına katıldı. Yıldırım, Hatay’dan ayrılırken Hatay Havaalanı yeni terminal binası inşaatını Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz ve il protokolü ile gezdi. Yeni Terminal Binası inşaatında incelemelerde bulunan Bakan Yıldırım, çalışmalar hakkında ilgililerden bilgi aldı.

Bakan Yıldırım, bu yıl içerisinde hizmete girmesi planlanan yeni terminal binasının, vatandaşların taleplerinin daha verimli ve daha hızlı bir şekilde karşılanması açısından büyük rahatlık sağlayacağını söyledi.

Havaalanında yakınlarını yolcu etmeye gelen vatandaşlarla da bir süre sohbet eden Yıldırım, daha sonra havayoluyla Hatay’dan ayrıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Demiryolu, Deniz, Hatay Havaalanı, Hatay Havaalanı haberleri, Hatay Havaalanı İnşaat, Hatay Havaalanı Yeni Bina, Hatay Havaalanı Yeni Terminal Binası, Hava, Kara, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım Hatay Havaalanı, Ulaştırma Bakanı Hatay Havaalanı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları