Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ukrayna’dan sonra Yunanistan’dan da ödülle döndü

18 Aralık, 2013 | 12:05

ukrayna-yunanistan Ukrayna’dan ödülle dönen “Öyle Sevdim ki Seni” filmine bu kez de Yunanistan’dan ödül geldi.

Yönetmenliğini Orhan Tekeoğlu’nun yaptığı “Öyle Sevdim ki Seni” filmi, 11-16 Aralık 2013 tarihleri arasında Yunanistan’ın Corinth kentinde düzenlenen 4. Peloponnesian Corinthean İnternational Film Festivali’nde World Cinema “Bridges” (Köprüler) Ödülü’ne layık görüldü.

Öte yandan 12-16 Kasım 2013 tarihlerinde Ukrayna’nın Turuskavets kentinde düzenlenen 4. Korona Karpat Truskavets International TV Film Festival’inde usta oyuncu Kayhan Yıldızoğlu,“En iyi aktör” ödülüne layık görülmüştü.

‘Öyle Sevdim ki Seni’ 22 Ekim 2013 tarihinde 43.İnternational Kiev Film Festival’inde ve 16 Kasım 2013 tarihinde de IOM, Uluslararası Göç Örgütü’nün Pera Müzesi’ndeki ‘Women Across The Borders’ programında gösterilmişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Orhan Tekeoğlu, Orhan Tekeoğlu filmleri, Orhan Tekeoğlu kimdir, Orhan Tekeoğlu ödül, Öyle Sevdim ki Seni, Öyle Sevdim ki Seni filmi, Öyle Sevdim ki Seni ödül, Ukrayna, Ukrayna haberleri, Ukrayna ödül, Yunanistan, Yunanistan film, Yunanistan ödül,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları