Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ukrayna Noel için sıkı güvenlik önlemleri aldı

24 Aralık, 2010 | 14:57

Ukrayna’da 6-8 Ocak 2011’de kutlanacak Noel Bayramı’nda kilisede ibadet edecek yaklaşık 7 milyon kişinin güvenliğini 25 bin polis sağlayacak.

Ukrayna İçişleri Bakanlığı’na bağlı, Kamu Güvenliği Departmanı Başkan Yardımcısı Vladimir Salimskiy yaptığı açıklamada polisin en önemli görevi, dini gerekçelerle dâhil huzuru bozacak her türlü saldırıyı önlemek olduğunu açıkladı.

Ukrayna genelinde 14 bin kilisede Noel Bayramı ayini düzenleneceğini söyleyen Salimskiy, ibadet için kiliselere yaklaşık 7 milyon kişinin gelmesini beklediklerini ifade etti. Kiliselerin kalabalık olacağı bölgelerin başında ise Ukrayna’nın batısındaki; Lviv, Ternopil, İvano-Fankov ve Hmelnitskiy bölgesi geliyor.

Öte yandan polis bayram öncesinde rahiplerle yönelik muhtemel saldırı, ihtilaf ve provokasyonları önlemek için de çalışmalar yapacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ukrayna, Ukrayna Noel, Ukrayna Noel Bayramı, Ukrayna Yılbaşı, Vladimir Salimskiy,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları