Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ukrayna İle Vize Uygulamasında Yeni Dönem

11 Şubat, 2017 | 08:04

türkiye ve ukrayna

Ukrayna ile vize uygulamalarında yeni döneme geçildi.

Dışişleri Bakanı Mehmet Çavuşoğlu Türkiye ve Ukrayna arasındaki vize uygulamalarında yeni döneme geçildiğini bildirdi. Artık, Türk vatandaşların Ukrayna’ya yolculuklarında vatandaşlık kimlikleri ile de giriş yapabileceklerini açıkladı. Konu ile ilgili açıklaması ise;

” Artık iki ülke arasındaki karşılıklı ziyaret ve turist sayısını artırmak istiyoruz. Halklarımız arasında daha fazla temas olsun istiyoruz. O nedenle bundan sonraki süreçte vatandaşlarımızın pasaporta ihtiyaç duymadan, kimlikleri ile ülkelerimizi ziyaret etmesi için hazırlıklarımızı tamamladık, yaz gelmeden başlayacağız” dedi.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Türkiye, Ukrayna, Vize, vize uygulaması,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları