Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ucuz kayak tatilinin altın kuralları

10 Kasım, 2016 | 09:59

Kayak yapmayı seviyorsunuz ancak bütçeniz sınırlı ise işte ucuz kayak tatilinin altın kuralları…

Kayak yapmayı seviyorsunuz ancak bütçeniz sınırlı ise işte ucuz kayak tatilinin altın kuralları…

Erken Rezervasyon: Rezervasyonlar kar yağmadan yapılmalı. Kar yağışıyla birlikte insanların aklına kayak tatili geldiğinden fiyatlar yükseliyor. Bu yüzden ucuz kayak tatili için erken rezervasyon hayati önem taşıyor.

Fırsatları Takip Edin: Erken rezervasyon kadar önemli olan bir diğer husus ise indirim fırsatları. Seyahat acentelerinin kayak tatili için düzenlediği indirim fırsatlarını takip edin.

Ulaşım dahil seçenekleri tercih edin: Seyahat acentesi, ulaşım dahil seçeneği sunuyorsa mutlaka değerlendirilmeli. Özellikle tatil planlamanız son dakikaya kaldıysa ve hava yolu ile gitmek zorundaysanız, ulaşım dahil seçenekleri üzerinde durmanızda fayda var.

Yurt dışı seçeneklerini değerlendirin: Yurt içi ucuz, yurt dışı pahalı algısı son derece yanlış. İsviçre, Avusturya lüks kayak merkezleridir. Bulgaristan, Romanya, Rusya, Gürcistan, Makedonya, Bosna Hersek ve Slovenya’da ise Türkiye’deki kayak merkezlerinden daha ucuza tatil yapabilirsiniz.

Kayak malzemesini kiralayın: Yılda sadece birkaç gün kayak yapıyorsanız, malzemeyi satın almak yerine kiralamayı tercih edin. Kiralama için ise kayak merkezi tercihi yapılmadan önce iyice araştırmalısınız. Kiralama bedeli düşük olan kayak merkezleri tercih edilmeli.

Kayak Turu Düşünüyorsanız “Avrupa’nın En Popüler Kayak Merkezleri” Başlıklı Yazımıza Bir Göz Atabilirsiniz

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kayak, Kayak Merkezleri, kayak tatili,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları