Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uçan Halı Artık Filmlerde Değil

21 Nisan, 2009 | 14:00

Uçan Halı Artık Filmlerde Değil Japon Astronot Koichi Wakata, yerçekimi olmayan bir alanda sereceği halı üzerinde büyük bir deney gerçekleştiricek.

Japon Hava Araştırmaları Ajansı, bu deneylerin Uluslararası Uzay İstasyonu’nda Japonya’ya ait Kibo (Umut) laboratuvarında yapılacağını açıkladı. Astronot Koichi herkesin sonucunu merakla beklediği bu araştırmada havadaki halı üzerinde bazı günlük hareketler yaparak deneyini gerçekleştirecek. Birçok insanı heyecanlandıran bu gözlemin sonuçlanacağı gün merakla bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Japon Astronot, Japon Hava Araştırması, Koichi Wakata, Teknoloji Haberleri, Uçan Halı, Uzay İstasyonu,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları