Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uçakta hırsızlık iddiası

20 Haziran, 2012 | 18:21

Türk Hava Yolları (THY)’nın İstanbul-Batum seferini yapmak için hareket edecek olan ‘Kilis’ isimli uçaktaki yabancı uyruklu bir kadın, cüzdanın çalındığını iddia ederek polise başvurdu. Hırsızlık şüphelisi emniyet ekipleri tarafından gözaltına alındı.

İddiaya göre olay şöyle gelişti:

THY’nin TK 392 sefer sayılı Batum’a gitmek için uçağa binen Anna Paterson B., cüzdanın üzerinde olmadığını fark etti. Boeing 737–800 tipi ‘Kilis’ isimli uçakta bulunan Anna Paterson B., aynı uçakta seyahat eden sınır dışı edilen erkek yolcunun cüzdanını çalmış olabileceği iddiasıyla kabin görevlilerine başvurdu. Bunun üzerine kabin görevlileri de uçağın kaptan pilotuna bilgi verip, uçağa polis çağırdı. Havalimanı polisi iki yolcuyu da uçaktan indirerek ifadesini almak için Dış Hatlar Terminali’nde bulunan polis merkezine götürdü.

THY uçağı, iki yolcunun inmesi sonrası yaklaşık iki saat gecikmeli olarak Batum’a uçabildi.

Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Anna Paterson B, Batum, Batum uçuşu, Boeing 737-800, Dış Hatlar Terminali, THY, THY Uçağı, THY uçağı hırsızlık, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları hırsızlık, Uçak, uçak hırsızlık, Uçakta hırsızlık iddiası,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları