Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uçakta bomba paniği

08 Eylül, 2010 | 10:18

Amerikan Federal Soruşturma Bürosu (FBI), Tayland Havayolları’na ait bir yolcu uçağının, uçakta bomba tehdidi yapılan bir not bulunması üzerine Los Angeles’a indiğini bildirdi.

Gazete Port’un haberine göre, FBI sözcüsü Laura Eimiller, Bangkok’tan havalanan Tayland Havayolları’na ait 794 sefer sayılı uçakta bulunan notla ilgili olarak Los Angeles havalanındaki yetkililere bilgi verildiğini, uçağın inişten sonra uzak bir bölgeye çekildiğini söyledi.

Yolcuların uçaktan indirildiği, uçaktaki bagajların inceleneceği ve yolcuların sorgulanacağı belirtildi.

Tayland Havayolları Başkanı Piyasvasti Amranand, uçakta bomba olduğu yazılı notun, tuvaletteki aynanın üzerinde bulunduğunu, notun bozuk bir İngilizce ile yazıldığı kaydedildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Tayland Uçak, Turizm Haberleri, Uçak Bomba, Uçak Bomba Paniği,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları