Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uçak kaçırmaya teşebbüs eden Cuma Yaşar’a sağlık kontrolü

06 Ocak, 2011 | 14:33

Uçak kaçırmaya teşebbüs eden Cuma Yaşar sağlık kontrolünden geçirildi.

Oslo – İstanbul seferini yapan Türk Hava Yolları uçağının, Atatürk Havalimanı’na inişi sırasında “Üzerimde bomba var” diye bağırarak uçağı kaçırmaya teşebbüs ettiği ileri sürülen Cuma Yaşar sağlık kontrolünden geçirildi.

Cuma Yaşar, olayla ilgili sorulara “Ben bir şey yapmadım” diyerek kafaları karıştırdı. Akli dengesinin yerinde olmadığı düşünülen Cuma Yaşar polis tarafından gözaltına alınarak, sağlık kontrolü için Bakırköy Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesi’ne götürüldü.

Acil servise getirilen Cuma Yaşar’ın pantolonunun parçalanmış olduğu görüldü. Cuma Yaşar, “Uçağı kaçırmak istediğiniz doğru mu?” sorusuna, “Ben bir şey yapmadım” şeklinde cevap verdi.

Yaklaşık 1 saat hastanede bekletilen Cuma Yaşar, polis ekipleri tarafından yeniden Atatürk Havalimanı Şube Müdürlüğü’ne götürüldü.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cuma Yaşar, cuma yaşar polis, Cuma Yaşar Sağlık, İstanbul Oslo Seferi, Sağlık Kontrolü, Türk Hava Yolları, Uçak Kaçırmak,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları