Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Uçak kaçırmaya teşebbüs eden Cuma Yaşar’a sağlık kontrolü

06 Ocak, 2011 | 14:33

Uçak kaçırmaya teşebbüs eden Cuma Yaşar sağlık kontrolünden geçirildi.

Oslo – İstanbul seferini yapan Türk Hava Yolları uçağının, Atatürk Havalimanı’na inişi sırasında “Üzerimde bomba var” diye bağırarak uçağı kaçırmaya teşebbüs ettiği ileri sürülen Cuma Yaşar sağlık kontrolünden geçirildi.

Cuma Yaşar, olayla ilgili sorulara “Ben bir şey yapmadım” diyerek kafaları karıştırdı. Akli dengesinin yerinde olmadığı düşünülen Cuma Yaşar polis tarafından gözaltına alınarak, sağlık kontrolü için Bakırköy Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesi’ne götürüldü.

Acil servise getirilen Cuma Yaşar’ın pantolonunun parçalanmış olduğu görüldü. Cuma Yaşar, “Uçağı kaçırmak istediğiniz doğru mu?” sorusuna, “Ben bir şey yapmadım” şeklinde cevap verdi.

Yaklaşık 1 saat hastanede bekletilen Cuma Yaşar, polis ekipleri tarafından yeniden Atatürk Havalimanı Şube Müdürlüğü’ne götürüldü.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cuma Yaşar, cuma yaşar polis, Cuma Yaşar Sağlık, İstanbul Oslo Seferi, Sağlık Kontrolü, Türk Hava Yolları, Uçak Kaçırmak,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları