Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

UBER Yunanistan’da da tartışmalara yol açtı!

18 Haziran, 2018 | 11:20

UBER Yunanistan'da da tartışmalara yol açtı!

UBER Yunanistan’da da tartışmalara yol açtı. Komşu ülke Yunanistan’da taksi şoförleri Ulaştırma Bakanlığı’nın getirdiği yeni düzenlemelerin UBER’cilere yaradığını belirterek tepki gösteriyor.

UBER Yunanistan’da da tartışmalara yol açtı. Komşu ülke Yunanistan’da taksi şoförleri Ulaştırma Bakanlığı’nın getirdiği yeni düzenlemelerin UBER’cilere yaradığını belirterek tepki gösteriyor.

UBER Yunanistan’da da tartışmalara yol açtı

Yunanistan’da taksi şoförleri, hükümetin taksicilik hizmetlerini serbestleştirme adı altında getirdiği düzenlemelerin haksız rekabete neden olacağını ifade ederek, Ulaştırma Bakanı Christos Spirtzis’i alınan kararı gözden geçirme çağrısında bulundu.

Yunan hükümeti taksiler ile ilgili yaptığı düzenlemede resmi olarak faaliyet gösteren taksiler haricinde bu alanda faaliyet gösterenlere serbestlik getirmekte.

SATA’dan grev tehdidi

Attica Taksi Sürücüleri Federasyonu (SATA), Yunan hükümetinin getirdiği yeni düzenlemenin kendilerini konumladığı gibi haksız rekabete neden olacağını, bu yanlışlığın giderilmemesi halinde kararları protesto etmek üzere greve gidebileceklerini söyledi.

SATA’dan yapılan açıklamada getirilen düzenlemelerin “Uber’in dönüşü için yol gösterici” olduğu ifade ediliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Attica Taksi Sürücüleri Federasyonu, SATA, Taksi şoförleri, uber, Ulaştırma Bakanı Christos Spirtzis, Yunan hükümeti, Yunanistan,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları