Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

U2 Mandela için sahne alıyor!

13 Şubat, 2014 | 19:24

u2-nelson-mandela-song U2, Mandela için sahne alıyor! 2 Mart gecesi sahiplerini bulacak 86. Akademi Ödülleri’nde sahneye çıkacak grup, Güney Afrika’nın efsanevi lideri için besteledikleri şarkıyı seslendirecek.

U2, Mandela: Long Walk to Freedom filmi için bestelediği şarkı ile Oscar ödül töreninde sahne alacak.

Nelson Mandela’nın ölümünden sonra besteledikleri Ordinary Love’ı bir single olarak çıkartmak istemeyen grup, şarkıyı geceye özel ilk ve son kez canlı seslendirecek.

Grubun solisti Bono, Mandela’nın ani ölümü üzerinden para kazanmak istedikleri algısının oluşmaması için şarkıyı piyasaya sürmediklerini açıklamıştı.

Afrika’daki gelir seviyesi düşük ülkeler için birçok organizyonda boy gösteren grup Oscar töreninde Dolby sahnesine çıkarak şarkıyı son kez seslendirecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
86. Akademi Ödülleri, Güney Afrika, Güney Afrika Mandela, Long Walk to Freedom, mandela, Mandela Long Walk to Freedom, Nelson Mandela, Nelson Mandela Ordinary Love, Ordinary Love u2, Oscar ödül töreni, Oscar töreni, U2,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları