Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

U2 Mandela için sahne alıyor!

13 Şubat, 2014 | 19:24

u2-nelson-mandela-song U2, Mandela için sahne alıyor! 2 Mart gecesi sahiplerini bulacak 86. Akademi Ödülleri’nde sahneye çıkacak grup, Güney Afrika’nın efsanevi lideri için besteledikleri şarkıyı seslendirecek.

U2, Mandela: Long Walk to Freedom filmi için bestelediği şarkı ile Oscar ödül töreninde sahne alacak.

Nelson Mandela’nın ölümünden sonra besteledikleri Ordinary Love’ı bir single olarak çıkartmak istemeyen grup, şarkıyı geceye özel ilk ve son kez canlı seslendirecek.

Grubun solisti Bono, Mandela’nın ani ölümü üzerinden para kazanmak istedikleri algısının oluşmaması için şarkıyı piyasaya sürmediklerini açıklamıştı.

Afrika’daki gelir seviyesi düşük ülkeler için birçok organizyonda boy gösteren grup Oscar töreninde Dolby sahnesine çıkarak şarkıyı son kez seslendirecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
86. Akademi Ödülleri, Güney Afrika, Güney Afrika Mandela, Long Walk to Freedom, mandela, Mandela Long Walk to Freedom, Nelson Mandela, Nelson Mandela Ordinary Love, Ordinary Love u2, Oscar ödül töreni, Oscar töreni, U2,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları