Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

“Twilight” Turizmi patladı

01 Ekim, 2009 | 09:40

"Twilight" Turizmi “Twilight” (Alacakaranlık) çılgınlığı dünyayı sardı, serinin devam filmi “New Moon”un öngösterimine katılmak isteyenlerin gözükaralığı da farklı bir turizm yarattı.

Özel bir şirket, 8 bin dolar karşılığında Türk fanatiklerin hayallerini gerçekleştirmeyi vaat ediyor.

“Twilight” (Alacakaranlık) serisinin ikinci filmi “New Moon”, tüm dünyada 20 Kasım’da gösterime girecek. Ancak www.entertainmentwise.com sitesinin haberine göre ıngiliz “Twilight” fanatikleri çok daha şanslı… Çünkü İngiltere’deki fanlarına özel bir öngösterim yapılması söz konusu… Başrol oyuncularının da katılacağı bu çok özel organizasyonun tarihi ise 11 Kasım olarak açıklandı.

8 bin dolar yetmez

Bu organizasyon, filmin farklı ülkelerdeki hayranlarını harekete geçirdi, milyonlarca kişi İngiltere vizesi alma derdine düştü. Ve bu büyük ilgi, bazı tur şirketlerini harekete geçirdi. Türkiye’deki bir firma da “Twilight” tutkunlarına öngösterim kapısını araladı. Ancak fanatiklerin bu ayrıcalığa sahip olmak için kişi başı tam 8 bin dolar ödemesi gerekiyor. Ayrıca başvurular arasında bir elemenin yapılacağı, parayı ödese dahi her isteyenin bu tura kabul edilmeyeceği de gelen haberler arasında.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
"Twilight" (Alacakaranlık) Fimi, "Twilight" Turizmi, İngiltere vizesi, New Moon, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri, Twilight, Twilight Filmi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları