Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tuzla’ya yeni bir Radisson Blu geliyor

14 Ağustos, 2013 | 20:23

Tuzla'ya yeni bir Radisson Blu geliyor Carlson Rezidor Otel Grubu Türkiye’deki büyümesine devam ediyor.

2013 yılının son çeyreğinde Tuzla’da açılması planlanan 249 odalı Radisson Blu Conference & Spa Hotel, otel grubunun İstanbul’daki 6. oteli olacak.

“Türkiye’nin mega şehri İstanbul bizim için çok önemli. Şehre odaklanmış durumdayız ve önümüzdeki yıllarda Radisson Blu ve Park Inn markalarımızla şehrin farklı bölgelerinde büyümeyi sürdüreceğiz’ diyerek markanın Türkiye’deki büyüme hedefine işaret eden Rezidor Otel Grubunun Başkanı Wolfgang Neumann Tuzla’da yeni açılacak proje için heyecan duyduklarını ifade etti.

İstanbul Anadolu yakasının Tuzla mevkiinde açılması planlanan Radisson Blu Conference & Spa Hotel, Tuzla; Sabiha Gökçen Havalimanı’na 3 km. uzaklıkta bulunuyor. Otelin 249 odası, 2 restoranı, 3 barı, 3300 metrekarelik toplantı ve konferans odası, 4000 metrekarelik lüks Spa alanı, açık ve kapalı yüzme havuzu, tenis kortu ve geniş bir bahçe alanı bulunuyor.

Kolin İnşaat tarafından yatırımı ve yapımı üstlenilen Radisson Blu Conference & Spa Hotel Istanbul Tuzla; yılda ortalama 15 milyon turist akışına sahip İstanbul’un ikinci havalimanı Sabiha Gökçen Havalimanı, Formula 1 Pisti, Tuzla Deniz Harp Okulu ve üniversitelere yakınlığı ile önemli bir merkez haline gelen Tuzla’ya 5 yıldızlı otelcilik ruhunu getirmeye hazırlanıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Radisson Blu, Radisson Blu Conference, Radisson Blu Conference & Spa Hotel Istanbul, Radisson Blu İstanbul, Radisson Blu otel, Sabiha Gökçen Havalimanı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları