Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Tuzla’ya yeni bir Radisson Blu geliyor

14 Ağustos, 2013 | 20:23

Tuzla'ya yeni bir Radisson Blu geliyor Carlson Rezidor Otel Grubu Türkiye’deki büyümesine devam ediyor.

2013 yılının son çeyreğinde Tuzla’da açılması planlanan 249 odalı Radisson Blu Conference & Spa Hotel, otel grubunun İstanbul’daki 6. oteli olacak.

“Türkiye’nin mega şehri İstanbul bizim için çok önemli. Şehre odaklanmış durumdayız ve önümüzdeki yıllarda Radisson Blu ve Park Inn markalarımızla şehrin farklı bölgelerinde büyümeyi sürdüreceğiz’ diyerek markanın Türkiye’deki büyüme hedefine işaret eden Rezidor Otel Grubunun Başkanı Wolfgang Neumann Tuzla’da yeni açılacak proje için heyecan duyduklarını ifade etti.

İstanbul Anadolu yakasının Tuzla mevkiinde açılması planlanan Radisson Blu Conference & Spa Hotel, Tuzla; Sabiha Gökçen Havalimanı’na 3 km. uzaklıkta bulunuyor. Otelin 249 odası, 2 restoranı, 3 barı, 3300 metrekarelik toplantı ve konferans odası, 4000 metrekarelik lüks Spa alanı, açık ve kapalı yüzme havuzu, tenis kortu ve geniş bir bahçe alanı bulunuyor.

Kolin İnşaat tarafından yatırımı ve yapımı üstlenilen Radisson Blu Conference & Spa Hotel Istanbul Tuzla; yılda ortalama 15 milyon turist akışına sahip İstanbul’un ikinci havalimanı Sabiha Gökçen Havalimanı, Formula 1 Pisti, Tuzla Deniz Harp Okulu ve üniversitelere yakınlığı ile önemli bir merkez haline gelen Tuzla’ya 5 yıldızlı otelcilik ruhunu getirmeye hazırlanıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Radisson Blu, Radisson Blu Conference, Radisson Blu Conference & Spa Hotel Istanbul, Radisson Blu İstanbul, Radisson Blu otel, Sabiha Gökçen Havalimanı,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları