Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TUYED ve TURAD’ın düzenleyeceği panel iptal edildi

10 Haziran, 2013 | 14:50

Turizm Paneli iptal edildi TUYED ve TURAD 11 Haziran Salı günü Point Otel’de turizmcilerle birlikte gerçekleştireceği panel iptal edildi.

Panelde, Gezi Parkı direnişinin turizme etkisi ele alınacaktı.

Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği (TUYED) ile başkanlığını turizm eski bakanlarımızdan Bahattin Yücel’in yaptığı Turizm Araştırmaları Derneği (TURAD) ortaklaşa düzenlenmesi beklenen panelin iptal edildiği açıklandı.

Panelin içeriği;

Turizmciler Point Otel’de buluşuyor

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
panel iptal, Point Otel, TURAD panel iptal, Turizm Araştırmaları Derneği, Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği, TUYED, TUYED paneli, TUYED TURAD,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları