Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TUYED ve TURAD’ın düzenleyeceği panel iptal edildi

10 Haziran, 2013 | 14:50

Turizm Paneli iptal edildi TUYED ve TURAD 11 Haziran Salı günü Point Otel’de turizmcilerle birlikte gerçekleştireceği panel iptal edildi.

Panelde, Gezi Parkı direnişinin turizme etkisi ele alınacaktı.

Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği (TUYED) ile başkanlığını turizm eski bakanlarımızdan Bahattin Yücel’in yaptığı Turizm Araştırmaları Derneği (TURAD) ortaklaşa düzenlenmesi beklenen panelin iptal edildiği açıklandı.

Panelin içeriği;

Turizmciler Point Otel’de buluşuyor

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
panel iptal, Point Otel, TURAD panel iptal, Turizm Araştırmaları Derneği, Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği, TUYED, TUYED paneli, TUYED TURAD,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları