Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB’tan seyahat acentelerine Dijital Dönüşüm anketi!

18 Ekim, 2018 | 16:22

TÜRSAB'tan seyahat acentelerine Dijital Dönüşüm anketi!

TÜRSAB’tan seyahat acentelerine Dijital Dönüşüm anketi. TÜRSAB ve Türkiye Bilişim Vakfı arasında imzalanan dijital dönüşüm projesi kapsamında ilk adım atıldı.

Geçtiğimiz Eylül ayında Türkiye turizmine ve acentelerin verimli, etkin ve yenilikçi yöntemlerle çalışmasına katkıda bulunmak amacıyla, TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya ve Türkiye Bilişim Vakfı Başkanı Faruk Eczacıbaşı arasında “Dijital Dönüşüm” projesinin hayata geçmesine yönelik işbirliği sözleşmesi imzalamıştı.

TÜRSAB’tan seyahat acentelerine Dijital Dönüşüm anketi

TÜRSAB ve Türkiye Bilişim Vakfı arasında imzalanan sözleşme kapsamında dünyadaki örnekleri incilenerek Danışmanlık Şirketi Ernst & Young tarafından TÜRSAB üyeleriyle anketlerle çalıştaylar yapılarak, ihtiyaçlar ve beklentilerin tespit edilmesine karar verilmişti.

Anket ve çalıştaylar sonucu dijital dönüşüm alanında hazırlanacak yol haritasının TÜRSAB tarafından acenteler ve kamuoyuyla paylaşılması kararlaştırıldı.

26 Ekim’e kadar

TÜRSAB, Dijital Dönüşüm projesi kapsamında üyelerinin cevaplayacağı anket sorularını sitesinden paylaştı. TÜRSAB tarafından Dijital Dönüşüm raporunun altyapısını oluşturacak anket sorularının 26 Ekim 2018 mesai bitimine kadar cevaplandırılması istendi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dijital Dönüşüm anketi, Türkiye Bilişim Vakfı Başkanı Faruk Eczacıbaşı, Türsab, TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları