Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB’ta seçim tarihi yarın belli oluyor!

26 Aralık, 2017 | 13:48

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından TÜRSAB’ı genel kurula götürmekle görevlendirilen heyet, yarın TÜRSAB Genel Merkezi’nde TUYED’in organize ettiği basın toplantısında seçim tarihini açıklayacak.

TÜRSAB’ta belirsizlik yarın yapılacak basın toplantısıyla netleşecek. TÜRSAB eski Başkanı Talha Çamaş, Turizm Bakanlığı eski müsteşarı Nedim Öztürk ve TÜRSAB yönetim kurulu üyesi Mustafa Kutluoğlu, 27 aralık Çarşamba günü turizm basınının karşısına çıkıp, sorularını yanıtlayacak.

TUYED tarafından yapılan açıklamada, “Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği’nin organize ettiği basın toplantısına sektör basınında görev yapan meslektaşlarımızın hepsini bekliyoruz.” ifadeleri kullanıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kültür ve Turizm Bakanlığı, Mustafa Kutluoğlu, Turizm Bakanlığı eski müsteşarı Nedim Öztürk, Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği, Türsab, TÜRSAB eski Başkanı Talha Çamaş, TÜRSAB Genel Merkezi, TUYED,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları