Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB’dan Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Hakkında Önemli Açıklama

23 Mart, 2017 | 16:14

TÜRSAB’dan Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması İçin Önemli Açıklama

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB), Yunan Adalarına Kolaylaştırılmış Vize Uygulaması hakkında önemli bir açıklama yayınladı.

TÜRSAB’dan Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Hakkında Önemli Açıklama;

yunanadalari.org sitesinin haberine göre; Açıklamada, daha önce kaldırılan Kapıda Vize Uygulaması olarak bilinen Kolaylaştırılmış Vize Uygulaması ‘nın 2017 yılında da devam edeceği vurgulandı.

TÜRSAB Resmi Sitesinden Yapılan Açıklama Şu Şekilde;

“Yunanistan İstanbul Başkonsolosluğu tarafından Birliğimize iletildiği üzere; Yunanistan 2012 yılında başlattığı vize kolaylığını ( Kapıda Vize Uygulaması), 2017 yılında da devam ettirmektedir.

Ege’de bulunan bazı Yunan adalarına kısa süreli turistik geziler için girişler kolaylaştırılmış, geçici vize uygulamasına başlanmıştır. Bu yeni vize sistemi bu yıl 01 Nisan – 30 Eylül 2017 tarihleri arasında geçerli olup, Rodos, İstanköy (Kos), Meis (Kastellorizo), Sakız (Chios), Sisam (Samos), Sömbeki (Symi) ve Midilli (Lesvos) (Mitillini ve Molivos limanları) adalarını kapsamaktadır.

Pilot vize uygulaması yalnızca Yunanistan için geçerli olup, maksimum 15 gün kalış süresini kapsamaktadır”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
kapıda vize, Yunan Adaları, Yunanistan,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları