Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB’dan Sahte Hesap Açıklaması

26 Ocak, 2017 | 11:04

TÜRSAB’dan Sahte Hesap Açıklaması

TÜRSAB, Başkan Başaran Ulusoy ile üyeleri adına sosyal medya üzerinden açılan sahte hesaplar hakkında bir açıklama yayımladı.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) tarafından yapılan açıklamada, TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy ile üyeleri adına sosyal medya üzerinden sahte hesaplar açılarak karalama kampanyası yürütüldüğü iddia edildi.

TÜRSAB’dan konuya ilişkin yapılan açıklama şu şekilde;

“Son günlerde sosyal medya üzerinden çok yoğun bir şekilde Türkiye Seyahat Acentaları Birliği ve Yönetim Kurulu Başkanı ile üyeleri aleyhine sahte hesaplar açılmak suretiyle yalan ve iftiralar içeren bilinçli ve kasıtlı bir şekilde kampanya yürütülmektedir.

Öncelikle belirtmek gerekirse Birliğimiz; aynı zamanda suç oluşturan bu sosyal medya saldırıları ile ilgili her türlü hukuki ve cezai işlemleri başlatmış bulunmaktadır.

Ancak, bu haksız karalamalara köklü bir geçmişi olan TÜRSAB’ın sessiz kalmayacağını önemle ve özellikle duyururuz.

Birliği temsilen Yönetim Kurulu Başkanı sıfatıyla Başaran Uus’un şahsı başta olmak üzere yönetim kurulu üyelerini seçimle yenemeyeceğini anlayan kesimin demokratik yollarla mücadele etme yerine twitter’da gündem oluşturmak için açtığı sahte hesaplar ile en çok konuşulan konular arasına girilmesinin sağlanması için Devlet kurumlarını ve siyasileri de işin içine katarak etiket twittlerinin yaratılması şüphesiz kamuoyunda itibar görmeyecektir.

Bu iddialarda bulunanların uzun yıllardır TÜRSAB’ı yöneten Başkan ve yönetim kurul üyeleri ile ilgili bugüne kadar herhangi bir hukuki girişimde bulunmamaları iddialarının gerçek dışı ve dayanaksız olduğunun en büyük delilidir.

Bir hukuk devleti olan ülkemizde, Kuruma ve Kurum yönetimine zarar vereceğini sanan kişilerin, haksız, dayanaksız ve asılsız bu iddialar ile amaçlarına ulaşamayacağı son derece açık olup, bu kişileri ve arkalarında yer alan ve bu kişileri suça teşvik eden kişileri  şiddetle red edip kınıyoruz. Bu kişilerin tespit edilerek adalet önünde yargılanmalarını sağlayacağımızdan kimse kuşku duymasın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Başaran Ulusoy, Türsab,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları