Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB’dan Almanya, Avusturya ve İsviçre Pazarları İçin Büyük Adım

16 Mayıs, 2017 | 10:44
TÜRSAB Mardan Palace

TÜRSAB Mardan Palace

 

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Girişimleriyle Almanya, Avusturya ve İsviçre’den Türkiye’ye Turist Çekmek Amacıyla 150 Seyahat Acentesini Antalya’ya Davet Etti

Kundu Turizm Bölgesindeki Mardan Palace Otel’de ağırlanan konuklar, 4 gün boyunca Antalya’nın doğal ve tarihi yerlerini gezecek. TÜRSAB Yurtdışı Temsilcisi Hüseyin Baraner, AA muhabirlerine verdiği demeçte yabancı konularının kentin tarihi ve doğal güzelliklere sahip bölgelerinin henüz bir kısmını gezdiklerini, otelleri incelediklerini söyledi. Türkiye’de 12 milyon kişinin doğrudan ya da dolaylı olarak geçimini turizmden sağladığını belirten Baraner; ” Almanya bizim için çok önemli bir pazar. Antalya’ya ilk gelenler, burada turizm sektörünü kurma cesaretini verenler Almanlardır. Bu nedenle Alman pazarını yeniden geliştirmek amacıyla birkaç hafta sonra bir grup seyahat acentesini yine Antalya’da misafir edeceğiz. Eylül ayında da bine yakın acenteyi Almanya’dan Türkiye’ye getireceğiz” dedi.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Almanya, Avusturya, İsviçre, Türsab,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları