Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB’dan Almanya, Avusturya ve İsviçre Pazarları İçin Büyük Adım

16 Mayıs, 2017 | 10:44
TÜRSAB Mardan Palace

TÜRSAB Mardan Palace

 

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Girişimleriyle Almanya, Avusturya ve İsviçre’den Türkiye’ye Turist Çekmek Amacıyla 150 Seyahat Acentesini Antalya’ya Davet Etti

Kundu Turizm Bölgesindeki Mardan Palace Otel’de ağırlanan konuklar, 4 gün boyunca Antalya’nın doğal ve tarihi yerlerini gezecek. TÜRSAB Yurtdışı Temsilcisi Hüseyin Baraner, AA muhabirlerine verdiği demeçte yabancı konularının kentin tarihi ve doğal güzelliklere sahip bölgelerinin henüz bir kısmını gezdiklerini, otelleri incelediklerini söyledi. Türkiye’de 12 milyon kişinin doğrudan ya da dolaylı olarak geçimini turizmden sağladığını belirten Baraner; ” Almanya bizim için çok önemli bir pazar. Antalya’ya ilk gelenler, burada turizm sektörünü kurma cesaretini verenler Almanlardır. Bu nedenle Alman pazarını yeniden geliştirmek amacıyla birkaç hafta sonra bir grup seyahat acentesini yine Antalya’da misafir edeceğiz. Eylül ayında da bine yakın acenteyi Almanya’dan Türkiye’ye getireceğiz” dedi.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Almanya, Avusturya, İsviçre, Türsab,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları