Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB’dan Almanya, Avusturya ve İsviçre Pazarları İçin Büyük Adım

16 Mayıs, 2017 | 10:44
TÜRSAB Mardan Palace

TÜRSAB Mardan Palace

 

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Girişimleriyle Almanya, Avusturya ve İsviçre’den Türkiye’ye Turist Çekmek Amacıyla 150 Seyahat Acentesini Antalya’ya Davet Etti

Kundu Turizm Bölgesindeki Mardan Palace Otel’de ağırlanan konuklar, 4 gün boyunca Antalya’nın doğal ve tarihi yerlerini gezecek. TÜRSAB Yurtdışı Temsilcisi Hüseyin Baraner, AA muhabirlerine verdiği demeçte yabancı konularının kentin tarihi ve doğal güzelliklere sahip bölgelerinin henüz bir kısmını gezdiklerini, otelleri incelediklerini söyledi. Türkiye’de 12 milyon kişinin doğrudan ya da dolaylı olarak geçimini turizmden sağladığını belirten Baraner; ” Almanya bizim için çok önemli bir pazar. Antalya’ya ilk gelenler, burada turizm sektörünü kurma cesaretini verenler Almanlardır. Bu nedenle Alman pazarını yeniden geliştirmek amacıyla birkaç hafta sonra bir grup seyahat acentesini yine Antalya’da misafir edeceğiz. Eylül ayında da bine yakın acenteyi Almanya’dan Türkiye’ye getireceğiz” dedi.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Almanya, Avusturya, İsviçre, Türsab,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları