Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB’da Komşu Ziyareti

07 Mart, 2017 | 08:42
Yunanistan heyeti TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy ile görüşmede

Yunanistan heyeti TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy ile görüşmede

TÜRSAB’da Yunanistan Heyeti Komşu Ziyareti Gerçekleştirdi

Komşu ülkemiz Yunanistan Dış İşleri Bakan Yardımcısı Prof. George Katrougalos TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy’u ziyaret etti. TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy’u ziyaret eden ve görüşme sırasında olan heyet ise; Yunanistan Ankara Büyükelçisi Kiriakos Loukakis, Bakan Danışmanı Stella Bezircioğlu, Yunanistan İstanbul Başkonsolosu Evengelos Sekeris, Yunanistan Başkonsolosluğu Turizm Ataşesi Maria Rachmanidou katıldılar.

Toplantının Ana Konusu; Pilot Vize Uygulaması

Toplantının ana konusu Yunan adalarında uygulanan pilot vize (kapıda vize) uygulaması oldu. Yunanistan heyeti pilot vize uygulamasının devam edeceğini belirtirken, Türkiye- Yunanistan ikili ilişkilerinin geliştirilmesi için atılması gereken adımlar ele alındı. Bu yıl İzmir de 7 – 11 Aralık da düzenlenecek olan Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı ve Konferansı üzerine ortak çalışmalar ile ilgili görüşülmüştür.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
TURSAB Başkanı Başaran Ulusoy, Yunan Adaları, Yunanistan Dış İşleri Bakan Yardımcısı George Katrouglos,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları