Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB Yönetimi, BYK Konusunda Suskun

28 Şubat, 2017 | 09:40

tursab ve mahkeme

TÜRSAB Yönetimi, Orta Anadolu BYK (Bölgesel Yürütme Kurulu) Eski Başkanı ile girdiği mahkeme konusunda suskun

TÜRSAB Yönetimi tarafından görevden alınan Orta Anadolu BYK Eski Başkanı Muhammed Kılıçarslan Karapıçak’ın açtığı davada mahkeme geçen hafta yürütme kararını durdurmuştu. İstanbul 13. idare mahkemesi yürütme kararının durdurulması nedenini, TÜRSAB İç Tüzüğünün 88.maddesinde yer alan disiplin soruşturmasına ilişkin düzenlemeyi dayanak göstermiştir.

En son olay sonrası neler olacağı konusu merak ile bekleniyor

En son olay ile mahkeme yürütmeyi durdurmuş ve bundan sonra neler olacağı konusu merak ile bekleniyor. Tartışmalı bir şekilde görevinden alınan Orta Anadolu BYK Eski Başkanı Muhammed Kılıçarslan Karapıçak’ın ardından, Başkanlığa seçilen Akahan Turizm‘in Gene Müdürü Engin Şahin’in durumunun ise ne olacağı henüz bilinmiyor. Konuyla ilgili  TÜRSAB’ın bugün açıklama yapması bekleniyordu ama TÜRSAB cephesinden bir açıklama gelmediği ve bu konu hakkında düşünceler neler olduğu merak ile bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Orta Anadolu BYK Eski Başkanı Muhammed Kılıçarslan Karapıçak, Türsab, TÜRSAB Yönetimi,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları