Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB Yetkililerinden Dubai Çıkarması

24 Nisan, 2017 | 11:45

TÜRSAB Yetkililerinden Dubai Çıkarması

TÜRSAB, 3 gün boyunca sürecek ATM – Arabian Travel Market Fuarı için Dubai’de!

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB), 24 – 27 Nisan 2017 tarihlerinde Dubai’de gerçekleşecek ATM – Arabian Travel Market Dubai Fuarı’na katılıyor.

ATM Dubai Fuarına, birlik adına TÜRSAB Genel Sekreteri Çetin Gürcün, Yönetim Kurulu Üyesi Numan Olcar, Fuarlar Direktörü Esra Tolgay ve Kurumsal İlişkiler Departmanı’ndan Berna Akar katılıyor.

Dubai World Trade Center’da düzenlenen Arabian Travel Market-ATM Fuarı’na toplam 12 holde 42 bin metrekare alanda, 2500’ü aşkın kuruluş katılıyor.

Ortadoğu ve Körfez Bölgesi’nin en büyük fuarı olan ATM 2017’de 150 ülkeden, 65 ulusal pavyon ve 100’den fazla yeni katılımcı yer alırken fuarı 30 bini aşkın ziyaretçinin gezmesi bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Arabian Travel Market, Dubai, Fuar, Türsab,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları