Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB Yetkililerinden Dubai Çıkarması

24 Nisan, 2017 | 11:45

TÜRSAB Yetkililerinden Dubai Çıkarması

TÜRSAB, 3 gün boyunca sürecek ATM – Arabian Travel Market Fuarı için Dubai’de!

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB), 24 – 27 Nisan 2017 tarihlerinde Dubai’de gerçekleşecek ATM – Arabian Travel Market Dubai Fuarı’na katılıyor.

ATM Dubai Fuarına, birlik adına TÜRSAB Genel Sekreteri Çetin Gürcün, Yönetim Kurulu Üyesi Numan Olcar, Fuarlar Direktörü Esra Tolgay ve Kurumsal İlişkiler Departmanı’ndan Berna Akar katılıyor.

Dubai World Trade Center’da düzenlenen Arabian Travel Market-ATM Fuarı’na toplam 12 holde 42 bin metrekare alanda, 2500’ü aşkın kuruluş katılıyor.

Ortadoğu ve Körfez Bölgesi’nin en büyük fuarı olan ATM 2017’de 150 ülkeden, 65 ulusal pavyon ve 100’den fazla yeni katılımcı yer alırken fuarı 30 bini aşkın ziyaretçinin gezmesi bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Arabian Travel Market, Dubai, Fuar, Türsab,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları