Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB yeni başkanını seçiyor

02 Aralık, 2015 | 09:10

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB), yeni başkanını seçiyor. Yeni yönetim, 5-6 Aralık’ta yapılacak seçimde belli olacak.

Uzun yıllar sonra 3 adaylı bir başkanlık yarışına girilen TÜRSAB’da katılım yoğun olacak. Geçen seçimlere 2 bin 200 delege katılırken, 5-6 Aralık’ta yapılacak seçimlere 4 bin 700 delegenin oy kullanmak için başvurduğu belirtildi.

TÜRSAB seçimlerinde yarışacak adaylar çalışmalarına hız verdi.

Mevcut Başkan ve başkan adayı Başaran Ulusoy, “Tüm adaylara seçimde başarılar diliyorum. Artık söz delegelerin. Seçimlere de büyük ilgi var. Güzel bir seçim olmasını ve galip gelmeyi bekliyoruz. Dünyaya entegre olmayı başaran bir birlik olacağız. Turizmi daha da ileri taşımak için elimizden ne geliyorsa yapacağız” dedi.

Bir diğer başkan adayı Emin Çakmak ise “4 bin 700’e yakın delege oy kullanacak. Aktif üyelerin yüzde 75’ine denk geliyor. Katılımcıların 3 bine yakına Anadolu’dan gelecek. Yüzde 85’i oy kullanmaya gelecek. Anadolu devirimi olacak” ifadelerini kullandı.

Yeni dönem Başkan adaylarından Firuz Bağlıkaya ise geçtiğimiz seçimlerde mevcut başkan Başaran Ulusoy’un 1150, muhalefetin ise 850 oy aldığına vurgu yaparak “Seçimin galibini yeni katlan 2 bin 200 oy belirleyecek” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Başaran Ulusoy, Başaran Ulusoy Tursab, Emin Çakmak, Emin Çakmak TÜRSAB, Firuz Bağlıkaya, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, Türsab, TÜRSAB Başkan Adayları, TURSAB Başkanı, TÜRSAB delege, TURSAB Haberleri, türsab seçim,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları