Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TURSAB Tuğcan Otel’e Teşekkür Plaketi verdi

11 Eylül, 2009 | 17:34

TURSAB Tuğcan Otel'e Teşekkür Plaketi verdi Turizm ve seyahat acenteleri, profesyonel ve kurumsal desteğini kendilerinden esirgemeyen Tuğcan Oteli plaketle onurlandırdı.

TURSAB ve bağlı seyahat acenteleri; Tuğcan Otel’de TURSAB GAP Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Fikret M. Tural başkanlığında toplanarak, otel yönetimine bölgesel acentelere bugüne kadar vermiş olduğu destek ve katkılardan dolayı bir teşekkür plaketi verdi. TURSAB Başkanı Tural, yapmış olduğu konuşmada, Tuğcan Otel Genel Müdürü Levent Hazer nezdinde tüm ekibe şükranlarını sunduğunu, yaklaşık 3.5 yıllık Levent Hazer döneminin kendileri açısından şans olduğunu, profesyonel bir yönetim anlayışının desteğini hep arkalarında hissettiklerini, Tuğcan Otel’in kurumsal anlayışı ile her zaman bölgesel acentaları koruduğunu, destek verdiğini kaydetti. Turizm acenteleri – otel ilişkisinin Tuğcan ile en sıcak ve olgun şekilde yaşandığına dikkat çeken Tural, bundan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Tuğcan Otel Genel Müdürü Levent Hazer de, TURSAB’a teşekkürlerini sunarak, bu ilişkinin daha da kuvvetlenmesi için çalışacaklarını, bölgesel acentaların desteklenmesinin kendileri için birinci öncelik olduğunu söyledi.

Göreve yeni başlayan Satış ve Pazarlama Şefi Ayla Korkmaz da daha sonra TURSAB üyelerine 2010 yılı için otelin satış stratejileri hakkında sunum yaparak, acentaları bilgilendirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ayla Korkmaz, Başkan Fikret M. Tural, Levent Hazer, Tuğcan Otel, Tuğcan Otel Genel Müdürü, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri, Türsab, TURSAB Başkanı, TURSAB GAP Bölgesel Yürütme Kurulu, TURSAB Haber, TURSAB Haberleri, TURSAB Tuğcan Otel, TURSAB Üyeleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları