Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB’dan termal turizm çalıştayı

03 Haziran, 2016 | 08:23

TÜRSAB'dan termal turizm çalıştayı Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB), 10-12 Haziran 2016 tarihlerinde seyahat acentalarının termal turizme entegre edilmesi konulu bir çalıştay düzenliyor.

Çalıştay hakkında TÜRSAB’dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) ve Türkiye Sağlık Turizmini Geliştirme Konseyi Derneği (THTDC) işbirliği ile 10-12 Haziran 2016 tarihinde Afyon Korel Termal otelde düzenleyeceğimiz 2 günlük çalıştayla siz değerli seyahat acentalarımız ve ülkemizin güzide 15 Termal Otelini bir araya getirmek sureti ile, gelişmekte olan bu segment ve pazardan pay almanızı hedefliyoruz.

Incoming ve iç turizm yapan acentalarımızın yurtdışında ve yurtiçinde bulunan partnerleri aracılığı ile Termal turizm gelişmelerine hız vermeyi ve acentalarızın pazarlama gücünün ve networkünün kazan kazan düşüncesi ile değerlendirilmesine, seyahat acentalarımızın Termal turizmine hızlıca entegre ederek bu gelişen pazardan hak ettikleri payı almaları için önemli bir fırsat olup değerlendirmeleri yönünde anılan çalıştaya katılarak çalışmalara başlamalarını temenni ediyoruz.

Anılan çalıştaya katılım TÜRSAB üyesi seyahat acentelerimiz için ücretsiz olup her kurumdan en fazla 2 temsilcinin katılımına imkan tanınmaktadır.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Afyon Korel Termal, Sağlık Turizmi, Termal Turizm, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, Türsab,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları