Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB Temsilcisi Baraner’den; Uluslararası İlişkileri Renove Etmeliyiz.

07 Nisan, 2017 | 18:45
Hüseyin Baraner

Hüseyin Baraner

 

TÜRSAB Yurt Dışı Temsilcisi Hüseyin Baraner’den; “Uluslararası İlişkilerimizi Renove Etmeliyiz” İfadelerini Kullandı

Baraner kaytıldığı toplantıda konuşurken; “Avrupa seyahat acenteleri, özellikle Almanya’daki 10 binin üzerindeki seyahat satış büroları Türkiye olmadan cirolarını koruyamazlar inancım doğru çıkmadı; Tam tersi bir gelişme oldu. Avrupa seyahat acenteleri 2017 Türkiye satışlarında yüzde 50-80 arasında düşüş göstermesine rağmen Avrupa’da 2017 satışlarında toplamda yüzde 5-12 arası artış var. Binlerce Avrupalı seyahat acentesi yeniden İspanya, Yunanistan ve Mısır ile ilişkilerini güçlendirdi. Türkiye’yi 30 yıldır en iyi satan acenteler ise İspanya Uzmanı acentesine dönüştüler. Yunanistan ekonomisi turizmdeki beklenmedik muhteşem artış sayesinde milli iflastan kurtuldu. Yüksek segment grup müşterilerimizin %90’nı başka ülkelere kaptırdık.

Bazı otelci arkadaşların “ben doluyum, sorun yok!” beyanatları ne kadar doğru bilmiyorum. Ancak, siyasetteki gerginlik, dış politika ve terör’ün Türkiye’de on binlerce turizm müteşebbisine verdiği zarar onlarca yıllık birikimi-değer ve assetleri yok eder duruma geldi.

Halklararası Dostluk Barış Yoksa Turizm Olmaz

” Halklararası dostluk barış yoksa turizm olmaz” diyen Baraner, artık otellerimizi değil uluslararası ilişkilerimizi renove etmeliyiz. Bu gaye ile Çanakkale ve Küçükkuyu’da başlayıp bütün Anadolu’yu kapsayan programlar hazırladık. Türk- Alman halklarının barış turu  (Benim Anadolu’m) programı yakında başlayacak ve bir dostluk ortamı yaratacağız” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hüseyin Baraner, Türkiye, Türsab,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları