Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB’dan başarılı sporculara ödül

14 Ekim, 2009 | 09:51

TÜRSAB’dan başarılı sporculara ödül Bursa’nın tanıtımına büyük katkı sağlayan Balkan Yıldızlar ve Ümitler Tekvando Şampiyonası’nın ana sponsorlarından TÜRSAB Güney Marmara BYK, dereceye giren 5 sporcuya ödül verdi.

Geçtiğimiz ay Bursa’da düzenlenen Balkan Yıldızlar ve Ümitler Tekvando Şampiyonası’nda dereceye giren sporcuları TÜRSAB Güney Marmara BYK ödüllendirdi.

Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen ödül töreninde konuşan Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Hamza Çelik, sporcuları başarılarından dolayı kutlarken, özellikle şampiyonanın Bursa’da gerçekleşmesi için büyük emekler veren TÜRSAB Güney Marmara BYK yönetimine de teşekkür etti.

Bursa’nın spor turizminde de ön planda olması için çalışmalar yaptıklarını kaydeden TÜRSAB Güney Marmara BYK 2. Başkanı Ekrem Şengüzel konuşmasında, turizm temsilcileri olarak spora büyük önem verdiklerini kaydetti. Yapılan konuşmaların ardından şampiyonada dereceye giren Bursalı sporculara TÜRSAB Güney Marmara BYK yönetimi tarafından hediyeleri takdim edildi. TÜRSAB Güney Marmara BYK 2. Başkanı Ekrem Şengüzel, Olimpiyat 3.’sü Serkan Sağır’a ödül olarak çeyrek altın takdim etti. TÜRSAB Güney Marmara BYK yönetim kurulu üyeleri, diğer sporculara ödüllerini takdim etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atatürk Kapalı Spor Salonu, Balkan Yıldızlar, Ekrem Şengüzel, Hamza Çelik, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri, Türsab, Tursab Başaran Ulusoy, TURSAB Başkanı, TÜRSAB Güney Marmara, TÜRSAB Güney Marmara BYK, TURSAB Haber, TURSAB Haberleri, TURSAB Üyeleri, Ümitler Tekvando Şampiyonası,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları