Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB seçimleri yaklaşıyor

15 Ekim, 2015 | 19:37

Türsab Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB), 22’nci Olağan Genel Kurulu bu yıl 5-6 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Aralık ayında İstanbul Lütfi Kırdar Uluslarası Kongre ve Sergi Sarayı’nda yapılacak TÜRSAB Genel Kurulu, her iki yılda bir olduğu gibi birliğe bağlı seyahat acentalarını yine bir araya getirecek. 2 gün sürecek Genel Kurul’da TÜRSAB’ın görevde bulunan tüm organları ile geçtiğimiz dönemde icra ettiği faaliyetleri ve turizm sektöründe nelerin yapılıp nelerin yapılmadığı konuşulup tartışılacak.

Seçim çalışmaları hız kazandı

Başkan adaylarının TÜRSAB Genel Kurulu öncesi başlattığı seçim çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Adaylar, ülkenin farklı şehirlerinde seyahat acenteleri temsilcileriyle bir araya gelerek yapacakları çalışmalar hakkında bilgiler vermeye devam ediyorlar.

İddialara yanıt verdi

TÜRSAB Başkanı ve yeni dönem başkan adayı Başaran Ulusoy, birliğin imkanları ile rakiplerine karşı üstünlük sağladığı iddiaları üzerine yaptığı açıklamada “Gerek ulusal basın gerekse elektronik portallarda yaşanan ve ne yazık ki ne mesleğimize ne de bireysel olarak biz turizmcilere yakışmayan tarzda muhalefetin yapılmaya çalışıldığını hep birlikte üzülerek izlyoruz” ifadelerini kullandı.

Ülkemizin zor bir dönemden geçtiğine dikkat çeken Başaran Ulusoy, sağduyunun ve doğruların hakim olduğu bir Genel Kurul idrak etmek istediklerini belirtti. Bu arada Ulusoy, 11 Kasım 2015 Çarşamba akşamı saat 19:30 İstanbul Elmadağ’daki bir otelde turizm sektörü çalışanlarıyla yemekli toplantıda bir araya gelecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Başaran Ulusoy, Başaran Ulusoy Tursab, TÜRSAB 2015 seçim, TÜRSAB Başkan seçimleri, TURSAB Başkanı, TÜRSAB Genel Kurul, TÜRSAB Olağan Genel Kurulu, TÜRSAB Seçimleri,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları