Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB seçimlerine doğru

07 Ekim, 2013 | 09:52

tursab-secim Aralık ayında yapılacak seçimlerde TÜRSAB Başkanlığına aday olduğunu açıklayan Türkiye Sağlık Turizmi Geliştirme Konseyi Kurucu Başkanı Emin Çakmak, Kemer’de acenteciler ile bir araya geldi.

Toplantıda ATSO Turizm Meslek Komitesi Başkanı Mehmet Gem de yerini aldı.

Kemer Beldibi’nde Champion Holiday Village otelde acenteciler buluşan Çakmak, toplantı sonrası yaptığı açıklamalarında adaylık süreci ve Türkiye’nin sağlık turizmindeki geldiği noktayı paylaştı.

Kemer’de bulunan seyahat acentesi sahiplerinin dile getirdikleri sıkıntıları ve çözüm önerilerini de dinleyen Çakmak mevcut yönetimi eleştirdi. Çakmak, Türkiye’nin sağlık turizminde 7 yıl önce dünyada 21. sırada olduğunu, yaptıkları aktif pazarlama ve tanıtım çalışmaları ile 4,3 milyar dolarlık gelirle, Türkiye’nin ABD ve Almanya’dan sonra üçüncü sıraya yükseldiğini söyledi ve Antalya’nın sağlık turizminde olduğu noktayı değerlendirdi.

Emin Çakmak, yaptığı açıklamasında, adaylık sürecince son bir yıldır Türkiye’yi karış karış gezdiklerini belirtirken, “ TÜRSAB Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği Başkan adayı olarak Türkiye genelinde TÜRSAB üyesi turizm acentelerimiz ile tanışıp, bölgelerinizdeki sorunları ve çözüm önerilerini paylaşmak il il dolaşıyoruz. Antalya’da Kemer bölgemizde acenteci dostlarımız ile bir araya geldik. Türkiye’nin 81 ilini bir bir gezdik ve acenteci dostlarımız ile bira araya geldik. Üyelerimizle görüşme için toplamda 16 bin kilometrelik yol kat ettik. Bugüne kadar kimse dinlemedi üyelerimizi, aidat günü geldiğinde iletişim kuruldu o da; bir faksla. Derdin var mı, sıkıntın var mı? diye şimdiye kadar kaç üyeye sordular. TÜRSAB üyeleri yalnızlığa bırakılmıştır. Kemer’deki acenteci dostlarımızın ilgisine teşekkürler” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Emin Çakmak, Emin Çakmak seçim, Emin Çakmak TÜRSAB, Kemer, Kemer Beldibi, Sağlık Turizmi, Türkiye Sağlık Turizmi, Türkiye Sağlık Turizmi Geliştirme Konseyi, Türsab, TURSAB Başkanı, TÜRSAB Başkanlık Seçimi, türsab seçim,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları