Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB, Seatrade Cruise Global Fuarında

16 Mart, 2017 | 10:11

türsab seatrade cruise global

TÜRSAB, Seatrade Cruise Global Fuarında Stand Açarak Tanıtım Çalışması İle Türkiye’yi Temsil Ediyor

14 Mart’da ABD’de başlayan  ‘Seatrade Cruise Global’ Fort Lauderdale şehrinde düzenlenmektedir. Hala devam eden fuarda TÜRSAB’da Türkiye adına stand kurarak tanıtımlarını sürdürüyor. Dün T.C. Miami Başkonsoloslusu Özgür Kıvanç Altan, T.C. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yrd. Ahmet Selçuk Sert fuarı ziyaret edenler arasında yer aldı.

Dış İlişkiler ve Avrupa Birliği Koordinasyon Dairesi Başkanı Sedat Gönüllüoğlu’nun ev sahipliğinde kruvaziyer endüstrisinin merkezi olan Florida’da sektörün en önemli etkinliklerinden olan ” Seatrade Cruise Global” konferans ve fuarında TÜRSAB yönetim kurulu üyesi Numan Olcar temsil etmektedir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, Seatrade Cruise Global Fuarı, Türsab,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları