Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB, Seatrade Cruise Global Fuarında

16 Mart, 2017 | 10:11

türsab seatrade cruise global

TÜRSAB, Seatrade Cruise Global Fuarında Stand Açarak Tanıtım Çalışması İle Türkiye’yi Temsil Ediyor

14 Mart’da ABD’de başlayan  ‘Seatrade Cruise Global’ Fort Lauderdale şehrinde düzenlenmektedir. Hala devam eden fuarda TÜRSAB’da Türkiye adına stand kurarak tanıtımlarını sürdürüyor. Dün T.C. Miami Başkonsoloslusu Özgür Kıvanç Altan, T.C. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yrd. Ahmet Selçuk Sert fuarı ziyaret edenler arasında yer aldı.

Dış İlişkiler ve Avrupa Birliği Koordinasyon Dairesi Başkanı Sedat Gönüllüoğlu’nun ev sahipliğinde kruvaziyer endüstrisinin merkezi olan Florida’da sektörün en önemli etkinliklerinden olan ” Seatrade Cruise Global” konferans ve fuarında TÜRSAB yönetim kurulu üyesi Numan Olcar temsil etmektedir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, Seatrade Cruise Global Fuarı, Türsab,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları