Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB’dan “Sahte Delege Uyarısı” haberlerine ilişkin açıklama

22 Kasım, 2015 | 16:41

TÜRSAB Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB), Aralık ayındaki Genel Kurul öncesi çıkan “Sahte Delege Uyarısı” konulu haberlere ilişkin önemli bir açıklama yayınladı.

TÜRSAB, 5-6 Aralık tarihlerinde düzenlenecek 22.Olağan Genel Kurul öncesi bazı internet sitelerinde yer alan yetkisiz kişilere oy kullandırılacağı yönünde çıkan iddialara ilişkin bir açıklama yaptı.

TÜRSAB resmi sitesinden konuyla ilgilli yapılan açıklama şu şekilde;

“Bazı internet sitelerinde 5-6 Aralık 2015 tarihlerinde gerçekleştirilecek 22.Olağan Genel Kurulumuzda yetkisiz kişilere oy kullandırılacağı yönünde “Sahte Delege Uyarısı” başlığı ile haberler yayınlanmaktadır.

Birliğimiz ve sizlerin seçtiği yöneticilerini töhmet altında bırakmaya yönelik bu tutumu esefle kınıyoruz.

Birliğimize gönderdiğiniz Katılım Formlarının incelenmesi sonucu hazırlanan liste Kültür ve Turizm Bakanlığına gönderilmekte Bakanlık kayıtlarına göre incelenen ve Bakanlık tarafından onaylanan listeler bizzat Bakanlık yetkilileri tarafından Seçim Kuruluna teslim edilmektedir.

Kaldı ki her hangi bir yanlışlığa mahal kalmaması ve varsa itirazların yapılabilmesi için seçim kanunu gereği listeler ilgili Seçim Kurulu tarafından 7 gün süre ile askıda tutulmaktadır.

Birliğimizin müracaatların kabulü ve Bakanlığa arz edilmesinden başka hiçbir dahli olmayan bu süreç ile ilgili yayılmaya çalışılan ve Bakanlığımızı da zan altında bırakan bu gerçek dışı haberleri takdirlerinize sunuyoruz.

Bu tür hiçbir dayanağı olmayan isnatlar ile yayılmaya çalışılan haberlere itibar edilmemesi hususunu önemle dikkatlerinize sunarız.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, Türsab, türsab açıklama, TÜRSAB Genel Kurul, TÜRSAB sahte delege, TÜRSAB Seçimleri,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları