Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB’ın resmi facebook sayfası açıldı

18 Temmuz, 2013 | 23:02

TÜRSAB'ın resmi facebook sayfası açıldı TÜRSAB’ın resmi facebook sayfası açıldı.

TÜRSAB’ın internet sitesinden yapılan duyuruya göre,facebook sayfasına http://www.facebook.com/tursabmerkez adresinden ulaşılabilecek.Sayfanın takipçileri TÜRSAB’la ilgili tüm haberlere anında ulaşabilecekler.

Takipçiler,TÜRSAB ile ilgili güncel konular ile ilgili haberlere, etkinlik duyurularına, toplantılara ve fotoğraflara da erişilebiliyor. Ayrıca resmi web sitesinde yer alan haberlerden de paylaşımlar yapılıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Facebook, Turizm, Turizm Haberleri, Türsab, TÜRSAB facebook, TURSAB Haberleri, TÜRSAB resmi facebook hesabı, TÜRSAB resmi sitesi,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları