Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB’ın resmi facebook sayfası açıldı

18 Temmuz, 2013 | 23:02

TÜRSAB'ın resmi facebook sayfası açıldı TÜRSAB’ın resmi facebook sayfası açıldı.

TÜRSAB’ın internet sitesinden yapılan duyuruya göre,facebook sayfasına http://www.facebook.com/tursabmerkez adresinden ulaşılabilecek.Sayfanın takipçileri TÜRSAB’la ilgili tüm haberlere anında ulaşabilecekler.

Takipçiler,TÜRSAB ile ilgili güncel konular ile ilgili haberlere, etkinlik duyurularına, toplantılara ve fotoğraflara da erişilebiliyor. Ayrıca resmi web sitesinde yer alan haberlerden de paylaşımlar yapılıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Facebook, Turizm, Turizm Haberleri, Türsab, TÜRSAB facebook, TURSAB Haberleri, TÜRSAB resmi facebook hesabı, TÜRSAB resmi sitesi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları