Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB’dan Portekiz inceleme gezisi

23 Ekim, 2014 | 07:07

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’nin turizmde potansiyel pazarları inceleme gezileri devam ediyor.

TÜRSAB, son yıllarda turizmde büyük bir çıkış gösteren Portekiz’e, 17 – 20 Kasım tarihlerinde bir inceleme gezisi düzenleyecek.

TÜRSAB’ın resmi sitesinden yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

“Bilindiği üzere potansiyel pazarları incelemek, var olan çalışmaları destekler nitelikte ve/veya yeni ürünler geliştirilmesine olanak sağlayacak biçimde görüşmeler yaparak karşılıklı turizm faaliyetleri olanaklarını araştırmak ve gelişmelerin takip edilmesi amacıyla Birliğimiz inceleme ziyaretleri düzenlemektedir.

Bu çalışmalar çerçevesinde; Portekiz Ankara Büyükelçiliği, Portekiz Turizm Ofisi, THY ve TÜRSAB işbirliğinde, 17 – 20 Kasım 2014 tarihleri arasında Portekiz’e bir inceleme gezisi gerçekleştirilecektir.”

PORTEKİZ TURLARI İÇİN TIKLAYIN

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
lizbon turu, Portekiz, Portekiz Ankara Büyükelçiliği, Portekiz Lizbon, Portekiz THY, Portekiz turu, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, Türsab, TURSAB Haberleri, TÜRSAB inceleme gezisi, TÜRSAB portekiz,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları