Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB’dan Portekiz inceleme gezisi

23 Ekim, 2014 | 07:07

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’nin turizmde potansiyel pazarları inceleme gezileri devam ediyor.

TÜRSAB, son yıllarda turizmde büyük bir çıkış gösteren Portekiz’e, 17 – 20 Kasım tarihlerinde bir inceleme gezisi düzenleyecek.

TÜRSAB’ın resmi sitesinden yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

“Bilindiği üzere potansiyel pazarları incelemek, var olan çalışmaları destekler nitelikte ve/veya yeni ürünler geliştirilmesine olanak sağlayacak biçimde görüşmeler yaparak karşılıklı turizm faaliyetleri olanaklarını araştırmak ve gelişmelerin takip edilmesi amacıyla Birliğimiz inceleme ziyaretleri düzenlemektedir.

Bu çalışmalar çerçevesinde; Portekiz Ankara Büyükelçiliği, Portekiz Turizm Ofisi, THY ve TÜRSAB işbirliğinde, 17 – 20 Kasım 2014 tarihleri arasında Portekiz’e bir inceleme gezisi gerçekleştirilecektir.”

PORTEKİZ TURLARI İÇİN TIKLAYIN

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
lizbon turu, Portekiz, Portekiz Ankara Büyükelçiliği, Portekiz Lizbon, Portekiz THY, Portekiz turu, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, Türsab, TURSAB Haberleri, TÜRSAB inceleme gezisi, TÜRSAB portekiz,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları