Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB 22’nci Olağan Genel Kurulda ibraz edilmesi gereken evraklar hakkında önemli duyuru

03 Aralık, 2015 | 08:49

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB), yaklaşan seçimler öncesi Genel Kurulda ibraz edilmesi gereken evraklar hakkında bir duyuru yayımladı.

30 Kasım’da gerçekleşecek olan ancak çoğunluğun sağlanamadığı TÜRSAB 22. Olağan Genel Kurulu ilk toplantısı, hatırlanacağı üzere 5 Aralık tarihine ertelenmişti.

TÜRSAB Genel Kurulu ikinci toplantı, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı, Rumeli Salonu’nda 05 Aralık 2015 Cumartesi günü saat: 10:30’da düzenlenecek. İlk kez 3 adaylı bir seçime giden TÜRSAB’da seçimler ise ikinci toplantıyı takip eden 06 Aralık 2015 tarih Pazar günü 09.00-17.00 saatleri arasında aynı adreste yapılacak.

TÜRSAB, seçimlerde oy kullancak delegeler için Genel Kurulda ibraz edilmesi gereken evraklar hakkında bir duyuru yayımladı.

TÜRSAB’dan yapılan açıklama şu şekilde;

Birinci toplantı tarihi olan 05 Aralık 2015 tarihi Cumartesi günü gerçekleşecek olan Genel Kurul Toplantısına katılım sağlanabilmesi amacıyla, Birliğimiz personeli tarafından adınıza delege kartı düzenlenecektir. Söz konusu delege kartının tarafınıza teslim edilebilmesi ancak soğuk damgalı, T.C. kimlik numaralı, resimli, resmi kimlik belgelerinin ( nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet) veya yabancı uyruklu temsilciler için pasaportları ile birlikte T.C. Kimlik numarası yerine geçen numarayı gösterir ikametgah tezkeresini veya İkametgah tezkeresi bulunmaması halinde Vergi Dairesinden alınmış Vergi Kimlik Kartlarının asıllarının ibraz edilmesi akabinde mümkün olacaktır.

İkinci toplantıyı takip eden 06 Aralık 2015 tarih Pazar günü gerçekleşecek olan seçimlerde, haziran listesinde ismi ve kimlik numarası bulunan Seyahat Acentası temsilcilerinin 22. Olağan Genel Kurul toplantısında oy kullanılması esnasında aşağıdaki hususların hatırlatılması yönünde Şişli İlçe Seçim Kurulundan alınan harici bilgiye göre; Oy kullanma sırasında, Yabancı uyruklu temsilcilerin; pasaportları ile birlikte T.C. Kimlik numarası yerine geçen numarayı gösterir ikametgah tezkeresini veya İkametgah tezkeresi bulunmaması halinde Vergi Dairesinden alınmış Vergi Kimlik Kartının asıllarının T.C. Vatandaşı olan temsilcilerin ise; soğuk damgalı, T.C. kimlik numaralı, resimli, resmi kimlik belgelerinin (nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet) asıllarının yanlarında bulundurması gerekmekte olup, Anılan belgelerin bulundurulmaması halinde; 05.12.2015 tarihinde delege kartı alamayacağınız veya 06.12.2015 tarihinde oy kullanılamayacağınız hususunu bilgilerinize önemle rica ederiz.

Ayrıca, tarafınıza teslim edilen delege kartlarının Genel Kurul Toplantısı süresince, görevli ve yetkililerinin görebileceği ve kimlik kontrolü yapabileceği şekilde bulundurulması zorunluluğunu da önemle belirtiriz.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, Türsab, TÜRSAB Başkan Adayları, TURSAB Başkanı, TÜRSAB duyuru, TÜRSAB Genel Kurul, TÜRSAB genel kurul evrak, TURSAB Haberleri, türsab seçim,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları