Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB’ın 43’üncü kuruluş yıl dönümü

22 Ekim, 2015 | 10:34

TÜRSAB Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’nin 43’üncü kuruluş yıl dönümü, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen etkinlikle kutlandı.

TÜRSAB’ın 43’üncü kuruluş yıl dönümü nedeniyle İstanbul Lütfü Kırdar ICEC’de düzenlenen yemeğe, İstanbul Valisi Vasip Şahin, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, TÜRSAB başkanı Başaran Ulusoy ve TÜRSAB üyesi firma temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.

Yemekte konuşan TÜRSAB başkanı Başaran Ulusoy, turizmin Türkiye’nin dünyaya açılan en önemli kapısına olduğuna dikkat çekerek TÜRSAB’ın buradaki önemine değindi.

TÜRSAB’ın seyahat acentelerini tek çatı altında topladığını anlatan Başaran Ulusoy, Türkiye’nin turizm alanında çok büyük bir mesafa katettiğini söyledi.

5-6 Aralık’ta TÜRSAB’ın Genel Kurulu olacağını hatırlatan Başaran Ulusoy, tüm üyeleri Genel Kurul’a davet etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Başaran Ulusoy, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, Türsab, TURSAB Başkanı, TURSAB Başkanı Başaran Ulusoy, TURSAB Haberleri, türsab seçim,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları