Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB’dan Küba tanıtım etkinliği

13 Ocak, 2014 | 12:58

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, 31 Ocak 2014 Cuma günü Küba’daki turizm olanaklarının tanıtımının amaçlandığı bir sunum gerçekleştirecek.

TÜRSAB’ın resmi sitesinden yaptığı açıklamada, 31 Ocak 2014 Cuma günü saat 14:00’da Genel Merkez’de Küba Büyükelçiliği organizasyonunda Küba’daki turizm olanaklarının tanıtımının amaçlandığı bir sunum gerçekleştirileceğini duyurdu.

Açıklamada, Organizasyonun Türkiye’den Küba’yı, destinasyon olarak tanıyan veya tanımak isteyen Outgoing Yetkililere ulaşmak amacıyla yapıldığına da yer verildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Küba, Küba Büyükelçiliği, Küba tanıtım etkinliği, Küba Turizm, Küba turizm potansiyeli, Küba Turları, Küba yanıtım, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Küba, Türsab, TÜRSAB Küba, TÜRSAB Küba tanıtım,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları