Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB “İzmir’i Keşfet” Gezisi Gerçekleştirildi

04 Mayıs, 2017 | 20:31
TÜRSAB İzmir'i Keşfet

TÜRSAB İzmir’i Keşfet

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği TÜRSAB Tarafından “İzmir’i Keşfet” Gezisi Gerçekleştirildi

T.C. İzmir Belediyesi davetleriyle ve TÜRSAB – Hürriyet Gazetesi işbirliğinde 26-28 Nisan 2017 tarihleri arasında “İzmir’i Keşfet” etkinliği gerçekleştirildi. Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği Başkanı Başaran Ulusoy ve TÜRSAB İhtisas Komiteleri Üyelerinin yanı sıra İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Sayın Aziz Kocaoğlu, İzmir Ticaret Odası Başkanı Sayın Ekrem Demirtaş, Hürriyet Gazetesi İcra Kurulu Üyesi Sayın Zeynep Tandoğan, Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sayın Fikret Bila, Reklam Grup Koordinatörü Sayın Gürcan Korkmaz, Reklam Koordinatörü Sayın Ebru Kaplanoğlu ve beraberinde Hürriyet Gazetesi yazarlarının iştirak ettiği toplantıda İzmir’in başta gastronomi ve kültür turizmi olmak üzere alternatif turizm faaliyetlerini arttırmak ve geliştirmek hususunda görüşmelerde bulunuldu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
gezi, İzmiri Keşfet, Türsab,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları