Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

TÜRSAB “İzmir’i Keşfet” Gezisi Gerçekleştirildi

04 Mayıs, 2017 | 20:31
TÜRSAB İzmir'i Keşfet

TÜRSAB İzmir’i Keşfet

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği TÜRSAB Tarafından “İzmir’i Keşfet” Gezisi Gerçekleştirildi

T.C. İzmir Belediyesi davetleriyle ve TÜRSAB – Hürriyet Gazetesi işbirliğinde 26-28 Nisan 2017 tarihleri arasında “İzmir’i Keşfet” etkinliği gerçekleştirildi. Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği Başkanı Başaran Ulusoy ve TÜRSAB İhtisas Komiteleri Üyelerinin yanı sıra İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Sayın Aziz Kocaoğlu, İzmir Ticaret Odası Başkanı Sayın Ekrem Demirtaş, Hürriyet Gazetesi İcra Kurulu Üyesi Sayın Zeynep Tandoğan, Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sayın Fikret Bila, Reklam Grup Koordinatörü Sayın Gürcan Korkmaz, Reklam Koordinatörü Sayın Ebru Kaplanoğlu ve beraberinde Hürriyet Gazetesi yazarlarının iştirak ettiği toplantıda İzmir’in başta gastronomi ve kültür turizmi olmak üzere alternatif turizm faaliyetlerini arttırmak ve geliştirmek hususunda görüşmelerde bulunuldu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
gezi, İzmiri Keşfet, Türsab,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları